Eğitim, nitelik olmadan hiçbir şeydir. Bu niteliği de biz katıyoruz.

Bize Ulaşın

Adres

Karabaş Mah. İstiklal Cad. No: 164
İzmit / Kocaeli

Kurumsal

Biz Kimiz

Hakkımızda

Öğrencinin öncelikli olduğu VIP eğitimin ayrıcalığını keşfedin. Gelecek bizimle. Gelecek VIP Fen Bilimlerinde.

Değerli veli ve sevgili öğrencilerimize; Kurumumuz kalite ve başarı odaklı hizmeti ile sizlere eğitim ve öğretim hayatınızda rehberlik etmektedir. Kurumsal tecrübe ve deneyimimiz İle sizlere başarının yollarını açmak için çaba sarf etmekteyiz.

Eğitim, bireyin davranışlarında kendi yaşantıları yoluyla, kasıtlı olarak istendik yönde davranış değişikliği meydana getirme sürecidir. Eğitim birey doğduğu andan başlar, aile, okul ve çevre etkileşimiyle yaşam boyu devam eder.

Öğretim, eğitimin okullarda planlı programlı yapılan kısmıdır. Öğretim belirlenmiş olan müfredatı öğrenmek ve bu aşamadan sonra da uzmanlık kazanmak anlamında kullanılır. Anaokulu ya da ilkokuldan başlayan öğretim süresi üniversiteye kadar devam eder ve bu aşamadan sonra da kişiler istedikleri öğretimi alarak hayata atılıp öğrendikleri bu öğretimleri işlerinde kullanırlar.

Değişen dünya şartları bizi de bu değişime ayak uydurmaya zorlar. Genç dinamik kadromuz sayesinde daha güncel ve esnek olup değişen eğitim şartlarına ayak uydurmaktayız. Siz isterseniz dünyanın en modern binalarını, en güzel peyzaşını yapın; öğrenciye el uzatacak, bilgiyi aktaracak, rol model olacak, sevgisini verecek olan öğretmendir. Bu doğrultuda okul ve kurs kadrolarımızı kuruyoruz. Önemli olan; doğru zamanda doğru yerde, profesyonel ve mesleğini seven donanımlı öğretmenlerle öğrencileri buluşturmak. Teknoloji destekli sınıflarımız ve müfredata uyumlu kaynaklarımız ile çocuklarımızın hayatına yön verip onları başarıya taşımaya adayız.

Sedat Demir

Eğitim, eğitimciden başlar

Eğitim Politikamız

Eğitim, eğitimciden başlar. Hayat ise asla bitmeyecek bir derstir, bu yüzden alanının uzmanı eğitimcilerimiz deneyimlerinin üstüne katmak için hizmet içi kurslara katılır. Eğitim ortamının önemini de göz etmemek gerekir bu yüzden sınıflarımız her zaman ferah, sağlıklı ve güvenlidir. Öğrencilerimiz ve personelimiz rahat çalışması için her olanak her zaman hazırdır. Eğitim kendi içinde bağımsız olmalıdır, bu yüzden siyasi veya ideolojik görüşlere kurumumuzda yer verilmez. Bu tür yaklaşımlarda bulunan personellerin de kurum ile ilişiği kesilir. Eğitim dil, din, ırk ayırmadan eşittir, insana eşit yaklaşım temel prensibimizdir.

Kurumumuz düzenli olarak her türlü sınava uygun denenmeler yapmakla yükümlüdür. Yayınlarımız milli eğitim müfredatına uygundur. Öğrencilerimizin sınav sürecinde ve sonrasında sağlayacakları başarıyı rahat bir şekilde sağlamak aynı zamanda da velilerimizi bu süreçte bilinçlendirmek asli görevimizdir.

Veli Yorumları

Başarıya giden yolda beraberiz.

Yorumlarınız bizim için çok önemli. Sizlerden gelen yorumlar bizi motive ediyor ve eğitim kalitemizi geliştirmemiz için yolumuza ışık tutuyor!

Yukarı Git